Wie is wie

Koen Mondelaers

Bestemmingsspecialist
koen@thematravel.be
Favoriete bestemming: Noorse fjorden

Jolien Luyten

Project Manager
jolien@thematravel.be
Favoriete bestemming: New York

Daisy Aguilera

Project Manager
daisy@thematravel.be
Favoriete bestemming: Zuid-Afrika

Helga Beelen

Project Manager
helga@thematravel.be
Favoriete bestemming: Cruise Middellandse Zee

Isabelle Cuyvers

Project Manager
isabelle@thematravel.be
Favoriete bestemming: Thailand

Reinhilde Laan

Project Manager
reinhilde@thematravel.be
Favoriete bestemming: Verenigde Arabische Emiraten

Evelien Renckens

Stagiaire
evelien@thematravel.be
Favoriete bestemming: Ijsland