Programma
Tijdens je reis naar Turkije bepaal je het programma en tempo helemaal zelf. Elke dag kies je of je zin hebt in een heerlijk dagje aan het zwembad, een uitstap met gids, of een wandeling langs het strand? Het kan allemaal! Je TVL begeleidingsteam informeert je graag over de mogelijkheden ter plaatse en staat altijd voor je klaar.

Infobalie
De TVL reis is er voor iedereen ... ook als je niet zo goed je weg vindt op een drukke luchthaven of als je niet zo goed Engels praat. Het begeleidingsteam van TV Limburg en Thema Travel is er altijd om alles in goede banen te leiden. Je kan dus echt helemaal zorgeloos op reis vertrekken, want alles is tot in de puntjes geregeld. Ook is er elke dag een TVL infobalie waar je terecht kan met al je vragen. Heb je een probleempje, wil je graag een paar tips om een leuke uitstap te maken, een auto te huren, inschrijven voor een leuke TVL activiteit, ‘s avonds uiteten in een specialiteitenrestaurant ... we helpen je er graag mee verder.
Sfeerprogramma
Elke dag organiseert het TVL begeleidingsteam allerlei activiteiten waar je aan kan deelnemen. Aperitiefmomentjes, een petanque toernooi, een strandwandeling, een leuke quiz, pool games en nog veel meer ... aan jou de keuze. Alle activiteiten van het sfeerprogramma zijn trouwens helemaal gratis!
Voor sfeer en ambiance nemen we Luc Steeno mee. Deze charmezanger die al meer dan 30 jaar op de planken staat, zal het beste van zichzelf geven tijdens de traditionele showavond.

Excursies
Tijdens onze week in Turkije trekken we er natuurlijk ook op uit om het land te verkennen. Deze wondermooie streek heeft heel wat te bieden zoals prachtige natuur en interessante cultuur. Als TVL reiziger kan je kiezen uit een uitgebreid aanbod aan begeleide uitstappen. Al deze uitstappen worden begeleid door een Nederlandstalige begeleider en zijn exclusief voorbehouden voor de TVL kijkers. Zo ben je er zeker van dat je er samen met gelijkgestemde mensen op uit kan trekken en maken we het gezellig onderweg.

